Carrier debutuje na seznamu Carbon Clean200

Společnost Carrier s potěšením oznamuje svůj debut na každoročním seznamu „Clean200“, který sestavují Corporate Knights a As You Sow, čímž uznává důležitou práci společnosti Carrier, která vede k udržitelné budoucnosti čisté energie. Společnost Carrier je hrdá na to, že udržitelnost klade do středu našich produktů, služeb, obchodních modelů a investic.

Letošní společnosti Clean200 se dostaly na vrchol skupiny 8 480 globálních firem, které vydělávají více než 1 miliardu dolarů ročně, na základě pečlivého posouzení výše příjmů, které každá společnost získá z produktů a služeb v souladu s taxonomií čisté ekonomiky Corporate Knights – zatímco také zajištění vysokých etických obchodních standardů v celé společnosti.

„Jsme odhodláni učinit svět bezpečnější a udržitelnější pro další generace a je obohacující vidět, že Carrier je za toto úsilí uznáván,“ řekla Jennifer Anderson, Chief Sustainability Officer, Carrier. „Být mezi 50 nejlepšími z Clean200 signalizuje výrazný pokrok oproti našim ambiciózním cílům ESG pro rok 2030, včetně pomoci snížit uhlíkovou stopu našich zákazníků o více než jednu gigatunu a dosáhnout uhlíkové neutrality v našich vlastních provozech do roku 2030.“

Clean200 je 200 největších veřejných společností seřazených podle příjmů ze zelené energie. Žebříček byl poprvé vypočítán 1. července 2016 a veřejně zveřejněn 15. srpna 2016 společnostmi Corporate Knights a As You Sow. Aktuální seznam byl aktualizován o data do 31. ledna 2022.

 

Source