AHI CSEE nabízí kariérní příležitosti v mnoha oblastech:

Prodejní oddělení

Oddělení podpory prodeje ve spolupráci s naší sítí prodejců reaguje na obchodní požadavky zemí jihovýchodní Evropy (tj. V Řecku, Balkánu a na Kypru) a je vybaveno plně vyškolenými a zkušenými prodejními inženýry a týmy Back Office.

Podpora prodeje

Oddělení postprodukce je odhodláno splnit požadavky zákazníků na našem trhu a nabízí:

Služby/údržba, která se skládá z řady kvalifikovaných techniků v oblasti HVAC (chlaďaři, elektrikáři a inženýři), specializovaných prodejních a back office týmů, které mají přímý přehled o dosažení obchodních cílů.
Podpora prodeje, kde jsou specializovaní prodejní technici, administrativní pracovníci a provozovatelé skladu vždy ochotni sloužit našim zákazníkům tím, že poskytnou veškerá potřebná vybavení pro komerční chlazení, klimatizaci, vytápění a ventilaci a nabízejí náhradní díly pro všechny systémy Air-Conditioning společnosti Carrier.

Operační a podpůrné oblasti

Provozní a podpůrné oblasti se skládají z široké škály funkcí, tj. Financí, dodavatelského řetězce, marketingu, lidských zdrojů, informačních technologií a bezpečnosti a ochrany životního prostředí, které jsou odhodlány poskytovat našim zákazníkům obchodní sliby.

Možnosti praxe

Poskytujeme náročné příležitosti k praxi v různých obchodních oblastech naší společnosti.