Úsporné energetické řešení

Úsporné energetické řešení Carrier Energy Management poskytuje našim zákazníků nízkou spotřebu energie, vysoký výkon a vyšší kvalitu vzduchu a komfort.

Tato energeticky úsporná  řešení jsou navržena a vyvinuta s podporou inženýrů z Centra Carrier Energy Management Center.
Jejich odbornost je důkazem toho, že naše úsporná  řešení jsou plně přizpůsobena specifickým potřebám každého zákazníka.

Klíčové výhody

 • Maximální energetická účinnost a nižší provozní nákaldy
  Dokonale monitorovaný řídicí systém okamžitě snižuje provozní náklady. Svým hospodárným řešením, může dosáhnout roční úspory energie od 15% do 35%.
 • Velký výběr a flexibilita
  Carrier poskytuje velký výběr spolehlivých energeticky úsporných řešní a dokáže se vždy jediněčně přizpůsobit každému podnikovému prostředí.
 • Spolehlivost
  Energeticky úsporná řešení Carrier bezpečně řídí zařízení, udržuje maximální funkčnost a tím zabraňuje neočekávanému selhání systému.
 • Jednotná ovládání
  Carrier navrhuje, dodává, konfiguruje a udržuje jednotné ovládací řešení pro svůj operační system, čímž poskytuje svým zákazníkům jdnotný kontaktní bod.
 • Optimální komfort
  Automatické ovládání zajišťuje optimální podmínky uvnitř zařízení tak, aby bylo dosaženo konstantního měřeného komfortu pro všechny.

 

Rozsáhlá řada úsporného energetického řešení pro optimalizovaný systém HVAC

Budovy

Kompletní úsporná řešení pro správu energie v komerčních budovách je kompatibilní se všemi systémy správy budov (BMS) od třetích stran.

Kontrolovaný monitoring zařízení a systémů

Od základních návrhů až po finální řešení řízení budov jsou nývrhy inženýra společnosti Carrier speciálně navržena tak, aby splňovala specifické požadavky zákazníků.
Řešení řízení energetických zdrojů se vztahují také na kompletní systém HVAC včetně letištních systémů.

Řízení Carrier zařízení

Integrovaný řídicí systém (PIC) produktu Carrier je systém, který vás informuje o vašem zařízení HVAC. Řeší a provádí specifické algoritmy, které umožňují interakci s řídícími jednotkami Carrier.

FKompletní řadu ovládacích systémů společnosti Carrier naleznete na adrese:
www.carrier.com

Stáhněte si brožuru Kontroly zde!

 

Συστήματα Ελέγχου Carrier