Carrier in Fortune na seznamu nejúžasnějších společností na světě pro rok 2022

Carrier na seznamu nejobdivovanějších společností Fortune World pro rok 2022

Společnost Carrier Global Corporation, přední světový poskytovatel zdravých, bezpečných, udržitelných a chytrých řešení a zařízení pro budovy, je na seznamu Fortune’s Fortune’s Fortune’s World’s Most’s Most Admired Companies pro rok 2022. ( Fortune’s World’s Most Admired Companies list for 2022 ).

Carrier se věnuje všemu důležitému: planetě, lidem a komunitám. Společnost inovuje, aby čelila nejsložitějším výzvám, a upřednostňuje řešení, která mají největší dopad na společnost. Prodloužením svých tříletých ekologických cílů se Carrier zavázal snížit uhlíkovou stopu svých zákazníků o více než gigatunu do roku 2030 a zároveň dosáhnout uhlíkové neutrality ve svých vlastních provozech.

Carrier byl hodnocen na základě devíti kritérií: inovace, společenská odpovědnost, finanční síla, dlouhodobá hodnota investice, globální konkurenceschopnost, řízení lidí, kvalita služeb, využití podnikových aktiv a řízení kvality. Žebříček, který je určován na základě průzkumů mezi vedoucími pracovníky, manažery a analytiky, je považován za definitivní hodnocení firemní pověsti.

Chcete-li se dozvědět více o environmentálních, sociálních (ESG) cílech společnosti Carrier do roku 2030, navštivte zde.