Co je program hodinové analýzy (HAP)?

Carrier’s Hourly Analysis Program je dva výkonné nástroje v jednom balení. HAP nabízí všestranné funkce pro navrhování systémů HVAC pro komerční budovy. Nabízí rovněž výkonné možnosti analýzy energie pro porovnávání spotřeby energie a provozních nákladů na alternativní řešení. Spojením obou nástrojů v jednom balení se dosáhne významného časového úspory. Vstupní data a výsledky výpočtů návrhu systému mohou být použity přímo v energetických studiích.

Kdo může využít HAP?

HAP je určen pro konzultační inženýry, dodavatele stavby / výstavby, dodavatele HVAC, inženýry budov a další odborníky zabývající se návrhem a analýzou komerčních budov HVAC systémů.

Navíc schopnosti HAP o 8760 hodinové energetické analýze jsou velmi užitečné pro návrh zelené budovy. Například výsledky energetické analýzy HAP jsou přijaty Radou pro ekologické budovy USA pro svůj systém hodnocení LEED™ (Leadership in Energy and Environmental Design). (Více informací naleznete na adrese www.usgbc.org na webových stránkách USGBC.)

Užitečné aplikace

Program je výkonným nástrojem pro navrhování systémů a dimenzování systémových komponent. HAP se může snadno zabývat projekty zahrnujícími:
Malé až velké komerční budovy. Systémy zahrnující zabalené střechy, zabalené a zabudované centrální vzduchové ovladače, ventilátorové cívky a PTAC a další. Mnoho typů ovládacích prvků s konstantním objemem a systémem VAV. Malé kancelářské budovy, maloobchodní prodejny, nákupní centra, školy, kostely, restaurace, velké kancelářské budovy, hotely, nákupní střediska, nemocnice, továrny a budovy pro více využití. Nové konstrukce, modernizace nebo úsporné práce.

Brzy k dispozici ke stažení

Na této stránce bude brzy k dispozici ke stažení a instalaci HAP do vašeho počítače.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje v poli níže a zaškrtněte možnost „Business Solutions“, abyste byli okamžitě informováni ve svém e-mailu, jakmile bude k dispozici.